FAQ

Jak obdržím své lístky? Jak obdržím své lístky?
Kdy se hraje zápas? Kdy se hraje zápas?
Ve které části stadionu se nachází moje místa? Ve které části stadionu se nachází moje místa?
Máme místa vedle sebe? Máme místa vedle sebe?
Jsou součástí našich cen poplatky za rezervace? Jsou součástí našich cen poplatky za rezervace?

Jak obdržím své lístky?

Musíte si vytisknout potvrzení objednávky, které Vám zašleme e-mailem, a kopii si vzít s sebou do Barcelony. Tam si vyměníte potvrzení objednávky za originální lístky na fotbal u našeho místního zástupce v centru Barcelony. Jinak řečeno, PŘED TÍM, než půjdete na fotbalový zápas, si MUSÍTE dojít vyměnit potvrzení Vaší objednávky za originální vstupenky na fotbalový zápas v kanceláři našeho zástupce v Barceloně. Vaše lístky na víkendové fotbalové zápasy FC Barcelona si můžete vyzvednout ve čtvrtek a v pátek do 18:00 h a v sobotu do 16:00 h. Na fotbalové zápasy FC Barcelona konající se v úterý nebo ve středu si můžete lístky vyzvednout od Pondělí. Vaše lístky na víkendové fotbalové zápasy RCD Espanyol si můžete vyzvednout ve Čtvrtek a v Pátek do 18:00 h. Adresa, otevírací doba, atd. kanceláře našeho místního zástupce je uvedena na potvrzení Vaší objednávky. Pozn.: Vzhledem k tomu, že klub RCD Mallorca hraje na stadionu Estadio Son Moix/Ono v Palma de Mallorca, lístky na zápas si nevyzvednete u našeho zástupce v Barceloně, ale v pokladně na stadionu Estadio Son Moix. Všechny potřebné informace budou vytištěny na Vašem voucheru/elektronickém lístku, který obdržíte po objednání Vašich lístků.
Zpět na FAQ

Kdy se hraje zápas?

Přesné datum a hodina konání zápasu bude potvrzeno 4 až 10 dní před konáním zápasu. Víkendové zápasy se vždy hrají v sobotu nebo v neděli a zápasy během pracovního týdne se hrají vždy v úterý, v středa nebo v čtvrtek. Začátek zápasu bude rovněž potvrzen 4 až 10 dní před konáním zápasu, nicméně obvykle zápasy začínají mezi 15:00 h a 22:00 h. Tyto případné změny mějte, prosím, na paměti při plánování Vaší návštěvy Barcelony. V případě změny data nebo hodiny zahájení zápasu Vás nebudeme přímo kontaktovat, ale potvrzení data a času konání zápasu zveřejníme 4 až 10 dní před zápasem na našem serveru.
Zpět na FAQ

Ve které části stadionu se nachází moje místa?

Na stadionu budete vždy sedět v oblasti fanoušků domácího týmu a/nebo v oblasti neutrální. Proto byste si za žádných okolností neměli oblékat trička, šály nebo čepice v barvách soupeře, ani byste neměli používat jiné předměty v barvách soupeře nebo s jeho logem. Zároveň byste také neměli projevovat sympatie se soupeřem nebo soupeřovu týmu spolu s jeho fanoušky fandit. Pokud nedodržíte tato pravidla, může se stát, že Vám nebude povolen vstup na stadion nebo budete vyzváni k jeho opuštění. Můžeme Vám pouze zaručit místa v rámci dané kategorie, kterou si zvolíte pro daný klub. Nemůžeme Vám zaručit ani poskytnout specifická místa nebo řadu! Všimněte si, prosím, že pokud si objednáte lístky GOLD nebo SILVER na zápas klubu FC Barcelona, musíte dodržet pokyny týkající se oděvu. Nesmíte si obléknout džíny, trička FC Barcelona ani tenisky!
Zpět na FAQ

Máme místa vedle sebe?

Pokud si objednáte více než 3 lístky, nemůžeme Vám zaručit, že budete všichni sedět vedle sebe. Existuje možnost, že budete rozděleně do skupinek po 2+2, 2+3, 3+3, 2+2+3 atd. Pokud však provedete rezervaci přes náš systém, můžeme Vám zaručit, že NIKDY nedostanete JEDNOTLIVÁ MÍSTA jako 1+1, 1+2, 3+1, 1+2+3 atd. To Vám můžeme zaručit a tuto záruku Vám mnoho jiných fotbalových zástupců poskytnout nemůže. Pokud budete rozděleni do skupin (nikdy na jednotlivá místa!) uděláme co bude v našich silách, abyste seděli co nejblíže u sebe.
Zpět na FAQ

Jsou součástí našich cen poplatky za rezervace?

Ano, cena, kterou zaplatíte na tomto serveru zahrnuje poplatek za rezervaci pro fotbalový klub, našeho místního zástupce a pro nás. Náš zástupce Travel Connection Spain, je oficiální zástupce pro FC Barcelona a RCD Espanyol, všechny naše ceny, včetně poplatků za rezervaci, jsou schváleny zástupcem a kluby. Vzhledem k poplatkům za rezervaci může být významný rozdíl mezi cenou, kterou zaplatíte při nákupu přes zástupce, a cenou vytištěnou na lístcích. Zvláště pro zápasy typu A, jako zápasy klubů Real Madrid, Espanyol, FC Barcelona, Valencia, Villareal Sevilla, zápasy Ligy mistrů, Pohár UEFA, atd.
Zpět na FAQ

 

228 880 877 228 880 877 E-mail E-mail
Nákupní košík