O FotbalBarcelona.cz

FotbalBarcelona.cz je domovská stránka, jejímž záměrem a cílem je poskytnout snadný, pohotový a bezpečný přístup k informacím a lístkům na významné fotbalové zápasy v Barceloně.

Informace o klubu FC Barcelona

Klub FC Barcelona založila v roce 1899 legenda Joane Gamper. Každý rok FC Barcelona na památku Joana Gampera pořádá turnaj Trofeo Joan Gamper, jako předturnaj začátku španělské La Liga. Samozřejmě že máme lístky i na tento turnaj. Stadion klubu FC Barcelona je světově známý Camp Nou , byl vystavěn v roce 1957 jako náhrada starého stadionu, který byl jednoduše příliš malý pro rostoucí počet fanoušků. Stadion měl kapacitu 100 000 diváků, ale díky regulacím FIFA byla tato kapacita snížena na „pouhých“ 96 000 diváků. Klub FC Barcelona vyhrál v posledních letech mnoho titulů, mezi nimi například dvakrát Ligu mistrů, 19krát Španělskou ligu mistrů a přinejmenším 24krát Španělský pohár. Klub FC Barcelona by raději zápas prohrál, než by hrál nudný a neinspirující fotbal, a to je důvod, proč nejlepší světoví fotbaloví hráči hráli A hrají pro FC Barcelona. Odvážíme se dokonce říci, že pokud byste měli pouze jedenkrát za život shlédnout nějaký fotbalový zápas, podívejte se na něj na stadionu Camp Nou. Sledovat, jak FC Barcelona hraje na stadionu Camp Nou je skutečně skvělý zážitek!

Informace o klubu RCD Espanyol

RCD Espanyol mnozí označují jako "malý" klub v Barceloně a pravdou je, že RCD Espanyol není tak slavný jako FC Barcelona. Nicméně, když půjdete na zápas Espanyol v Barceloně, určitě si budete moci vychutnat skvělý fotbal a příjemně se pobavit. Klub RCD Espanyol založil v roce 1900 Angel Rodriguez. Klub vyhrál čtyřikrát Pohár UEFA a dvakrát byl ve finále, naposledy v roce 2007. V roce 2009 se RCD Espanyol přesunul ze svého starého stadionu (Olympijského stadionu) na nový stadion; Cornellá.

O FotbalBarcelona.cz

 

228 880 877 228 880 877 E-mail E-mail
Nákupní košík