FC Barcelona vs Real Madrid

So, 18 bře 2023 – Ne, 19 bře 2023, Camp Nou.

 
Od 13 956 Kč
  • Info
  • Kategorie
* Přečtěte si, prosím, pozorně naše Podmínky před dokončením Vaší objednávky na FotbalBarcelona.cz. Je to VELMI důležité.
* PŘED tím, než půjdete na fotbalový zápas, si musíte lístky na fotbal vyzvednout u našeho zástupce v centru Barcelony. Adresa, otevírací doba, atd. jsou uvedeny na potvrzení objednávky, které zašleme na Vaši e-mailovou adresu a tyto informace rovněž naleznete na našem serveru v menu "KONTAKTY". Pozn.: Všimněte si, prosím, že otevírací doby pro FC Barcelona a RCD Espanyol jsou odlišné.
* Níže naleznete informace o kategoriích k sezení, které si můžete objednat.
VIP BALCONY SHORT SIDE + LONG SIDE: 
Within the price for a VIP Balcony Category ticket you have access to Berlin Lounge where there will be drinks and canapés before and after the game. Please note that there is a dress code for VIP Balcony tickets: No shorts, sandals, away team shirts, FC Barcelona shirts and scarves are allowed inside Berlin Lounge.

CATEGORY 1 PREMIUM: 
"Tribune", 1st, 2nd and 3rd ring & "Lateral", 1st and 2nd ring
CATEGORY 1:
"Tribune", 1st, 2nd and 3rd ring on the sides 
"Lateral", 1st and 2nd on the sides
CATEGORY 2:
"Lateral" 3rd and 4th ring
CATEGORY 3:
Short Side 1st and 2nd ring
CATEGORY 4:
Short Side 3rd ring, Lower
CATEGORY 5*:
Short Side 3rd ring, Higher
*For Category 4 and 5 some seats can have restricted views of the pitch and some seats are allocated high up on Camp Nou.

SIGHTSEEING Camp Nou and Museum Tour :
Kategorie Camp Nou a prohlídka muzea je samostatná vstupenka na velmi populární prohlídku s průvodcem po stadionu Camp Nou. Na prohlídku půjdete sami s anglicky mluvícím průvodcem ve sluchátkách. Vedle mnoha vzrušujících věcí uvidíte měnící se styl oponentního týmu, tiskový sál, stánky a budete tak blízko hřiště a laviček, že se jich budete moci téměř dotknout! Během prohlídky budete mít mnoho příležitostí k fotografování. Prohlídka končí v Muzeu FC Barcelona, kde si můžete prohlédnout mnohé z trofejí, které tým během let působení vyhrál. Potom můžete jít rovnou do oficiálního megaobchodu, kde si můžete zakoupit nejrůznější suvenýry, šály a svetr FC Barcelona speciálně upravený pro Vás s Vaším vlastním jménem na zádech, popř. se jménem Vašeho oblíbeného hráče!
Lístek je platný pouze pro jednu návštěvu, v den a hodinu podle Vašeho výběru a spolu s Vašimi lístky na fotbal si ho můžete vyzvednout na adrese naší agentury. Když si u nás zakoupíte lístky, přeskočíte často dlouhou frontu u pokladny a můžete prohlídku zahájit okamžitě po příjezdu na stadion Camp Nou.VŠIMNĚTE SI, PROSÍM: Součástí lístku na zápas není prohlídka.
Otevírací doba pro prohlídky:
Pondělí až Sobota od 10:00h do 17:30h
V Neděli, ve státní svátky a ve dnech konání zápasu od 10:00h do 13:30h
Zavřeno 25/12, 1/1 a 6/1

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Informace o místě

Adresa

Camp Nou

Adresa
Camp Nou, Avinguda Aristides Maillol, Barcelona

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy