Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Lístky na FC Barcelona

Vítejte na FotbalBarcelona.cz, serveru pro všechny ty, kteří by si rádi zakoupili lístky na zápasy FC Barcelona a RCD Espanyol španělské La Liga, Pohár nebo na evropské zápasy na stadionu Camp Nou nebo aréně Cornellá. Zde si můžete snadno, rychle a bezpečně objednat lístky na FC Barcelona a RCD Espanyol - a to před tím, než se vydáte na cestu!

  • Více než 3.4 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Mohlo by Vás zaujmout

FC Barcelona

Klub FC Barcelona založila v roce 1899 legenda Joane Gamper. Každý rok FC Barcelona na památku Joana Gampera pořádá turnaj Trofeo Joan Gamper, jako předturnaj začátku španělské La Liga. Samozřejmě že máme lístky i na tento turnaj. Stadion klubu FC Barcelona je světově známý Camp Nou , byl vystavěn v roce 1957 jako náhrada starého stadionu, který byl jednoduše příliš malý pro rostoucí počet fanoušků. Stadion měl kapacitu 100 000 diváků, ale díky regulacím FIFA byla tato kapacita snížena na „pouhých“ 96 000 diváků. Klub FC Barcelona vyhrál v posledních letech mnoho titulů, mezi nimi například dvakrát Ligu mistrů, 19krát Španělskou ligu mistrů a přinejmenším 24krát Španělský pohár. Klub FC Barcelona by raději zápas prohrál, než by hrál nudný a neinspirující fotbal, a to je důvod, proč nejlepší světoví fotbaloví hráči hráli A hrají pro FC Barcelona. Odvážíme se dokonce říci, že pokud byste měli pouze jedenkrát za život shlédnout nějaký fotbalový zápas, podívejte se na něj na stadionu Camp Nou. Sledovat, jak FC Barcelona hraje na stadionu Camp Nou je skutečně skvělý zážitek!

Ticmate Charita

FC Barcelona

Zde si můžete projít program sezónních zápasů klubu FC Barcelona na stadionu Camp Nou. Prodáváme lístky na všechny níže uvedené zápasy na španělskou La Liga, Španělský pohár a Ligu mistrů s FC Barcelona

Setřídit podle
Výsledky hledání: 1 - 18 (18)