Podmínky

Po potvrzení a zaplacení lístků není možné lístky vyměnit, vrátit nebo zrušit. Po ukončení objednávky si, prosím, vytiskněte kopii potvrzení Vaší objednávky. Rovněž zašleme kopii potvrzení Vaší objednávky na Vaši e-mailovou adresu. Je nutné, abyste kopii potvrzení objednávky předložili našemu zástupci v Barceloně při vyzvedávání lístků na fotbal!

Lístky

PŘED tím, než půjdete na fotbalový zápas, si musíte lístky na fotbal vyzvednout u našeho zástupce v centru Barcelony. Adresa, otevírací doba, atd. jsou uvedeny na potvrzení objednávky, které zašleme na Vaši e-mailovou adresu a tyto informace rovněž naleznete na našem serveru v menu "KONTAKTY". Pozn.: Všimněte si, prosím, že otevírací doby pro FC Barcelona a RCD Espanyol jsou odlišné.

Datum zápasu

Přesné datum a čas zápasu bude potvrzen 4 až 7 dní před zápasem. Víkendové zápasy se hrají v sobotu a v neděli, výjimečně v pondělí, zatímco všední zápasy se vždy hrají v úterý, v středa nebo v čtvrtek. Čas zahájení bude také potvrzen 4 až 7 dní před zápasem, ale obvykle to bývá mezi 15:00 až 22:00. Při plánování cesty do Barcelony je třeba vzít v úvahu možnou změnu výše uvedeného času a data, protože vstupné na fotbalové zápasy v Barceloně, které se konají ve výše uvedených datech a časech, se za žádných okolností NEVRACÍ, ani nelze lístky zrušit. Ohledně potvrzení data a času vás nebude nikdo kontaktovat, ale potvrzené datum a čas zveřejníme, jakmile nám bude známo. Ticmate NENESE zodpovědnost za změny programu, odložené či zrušené zápasy z důvodu vyšší moci nebo událostí vyšší moci, které klub nemůže předvídat, předpokládat či jim zabránit v době, kdy si klient (vy) rezervoval a zaplatit vstupenky na webových stránkách Ticmate! Sem patří i porušení smlouvy, jakékoli stávky, meteorologická situace atd. Ticmate dále NENESE zodpovědnost za rozhodnutí přijatá klubem či úřady, které mohu vést k chybám a změnám programu, odložení či zrušení zápasů!

Uspořádání míst k sezení

Na stadionu budete vždy sedět v oblasti fanoušků domácího týmu a/nebo v oblasti neutrální. Proto byste si za žádných okolností neměli oblékat trička, šály nebo čepice v barvách soupeře, ani byste neměli používat jiné předměty v barvách soupeře nebo s jeho logem. Zároveň byste také neměli projevovat sympatie se soupeřem nebo soupeřovu týmu spolu s jeho fanoušky fandit. Přečtěte si, prosím, více informací o sezení v našem FAQ (často kladené dotazy). Pokud si objednáte více než 2 lístky, nemůžeme Vám zaručit, že budete všichni sedět spolu. Existuje riziko, že budete rozděleni po 2+2, 2+3, 3+2, 2+2+3 atd. Nicméně Vám můžeme zaručit, že nikdy nebudete sedět sám/sama, tzn. že nikdy nedostanete JEDNOTLIVÁ SEDADLA jako 1+1, 1+2, 3+2+1 atd. Pokud budete rozděleni, náš zástupce udělá vše co bude v jeho silách, aby jste všichni seděli ve stejné sekci stadionu, nicméně nemůžeme Vám to zcela zaručit. Chtěli bychom zdůraznit, že jen velmi zřídka dochází k tomu, že jsou naši zákazníci rozděleni, ale v případě některých zápasů během sezóny se to může stát.

FAQ

Pokud máte jakékoli dotazy nebo byste se chtěli více dozvědět o provádění objednávek na našem serveru, doporučujeme Vám, abyste si pozorně přečetli naše FAQ (často kladené dotazy).

Ceny a poplatky za rezervace

Cena, kterou zaplatíte za Vaše lístky na našem serveru zahrnuje poplatek za rezervaci pro klub, našeho místního zástupce a pro nás. Přečtěte si, prosím, více informací o cenách a poplatcích za rezervaci v našem FAQ.

Využitím tohoto systému k zakoupení lístků souhlasíte s výše uvedenými podmínkami a zavazujete se k jejich plnění.

Podmínky, FotbalBarcelona.cz

 

228 880 877 228 880 877 E-mail E-mail
Nákupní košík