FC Barcelona vs Rayo Vallecano SOB, 17 ŘÍJ 2015, 20:30

  • Kategorie

Info

FC Barcelona vs Rayo Vallecano hrají: SOB, 17 ŘÍJ 2015, 20:30, Camp Nou

* Přečtěte si, prosím, pozorně naše Podmínky před dokončením Vaší objednávky na FotbalBarcelona.cz. Je to VELMI důležité.
* PŘED tím, než půjdete na fotbalový zápas, si musíte lístky na fotbal vyzvednout u našeho zástupce v centru Barcelony. Adresa, otevírací doba, atd. jsou uvedeny na potvrzení objednávky, které zašleme na Vaši e-mailovou adresu a tyto informace rovněž naleznete na našem serveru v menu "KONTAKTY". Pozn.: Všimněte si, prosím, že otevírací doby pro FC Barcelona a RCD Espanyol jsou odlišné.
* Níže naleznete informace o kategoriích k sezení, které si můžete objednat.

Od 2086 Kč

Kategorie

VIP BALCONY SHORT SIDE + LONG SIDE: 
Within the price for a VIP Balcony Category ticket you have access to Berlin Lounge where there will be drinks and canapés before and after the game. Please note that there is a dress code for VIP Balcony tickets: No shorts, sandals, away team shirts, FC Barcelona shirts and scarves are allowed inside Berlin Lounge.

CATEGORY 1 PREMIUM: 
"Tribune", 1st, 2nd and 3rd ring & "Lateral", 1st and 2nd ring
CATEGORY 1:
"Tribune", 1st, 2nd and 3rd ring on the sides 
"Lateral", 1st and 2nd on the sides
CATEGORY 2:
"Lateral" 3rd and 4th ring
CATEGORY 3:
Short Side 1st and 2nd ring
CATEGORY 4:
Short Side 3rd ring, Lower
CATEGORY 5*:
Short Side 3rd ring, Higher
*For Category 4 and 5 some seats can have restricted views of the pitch and some seats are allocated high up on Camp Nou.

SIGHTSEEING Camp Nou and Museum Tour :
Kategorie Camp Nou a prohlídka muzea je samostatná vstupenka na velmi populární prohlídku s průvodcem po stadionu Camp Nou. Na prohlídku půjdete sami s anglicky mluvícím průvodcem ve sluchátkách. Vedle mnoha vzrušujících věcí uvidíte měnící se styl oponentního týmu, tiskový sál, stánky a budete tak blízko hřiště a laviček, že se jich budete moci téměř dotknout! Během prohlídky budete mít mnoho příležitostí k fotografování. Prohlídka končí v Muzeu FC Barcelona, kde si můžete prohlédnout mnohé z trofejí, které tým během let působení vyhrál. Potom můžete jít rovnou do oficiálního megaobchodu, kde si můžete zakoupit nejrůznější suvenýry, šály a svetr FC Barcelona speciálně upravený pro Vás s Vaším vlastním jménem na zádech, popř. se jménem Vašeho oblíbeného hráče!
Lístek je platný pouze pro jednu návštěvu, v den a hodinu podle Vašeho výběru a spolu s Vašimi lístky na fotbal si ho můžete vyzvednout na adrese naší agentury. Když si u nás zakoupíte lístky, přeskočíte často dlouhou frontu u pokladny a můžete prohlídku zahájit okamžitě po příjezdu na stadion Camp Nou.VŠIMNĚTE SI, PROSÍM: Součástí lístku na zápas není prohlídka.
Otevírací doba pro prohlídky:
Pondělí až Sobota od 10:00h do 17:30h
V Neděli, ve státní svátky a ve dnech konání zápasu od 10:00h do 13:30h
Zavřeno 25/12, 1/1 a 6/1

Informace o místě Camp Nou. FotbalBarcelona.cz

Informace o místě
Camp Nou

Plán hlediště, Camp Nou Plán hlediště Plán hlediště Camp Nou

Kapacitou
98.000

Adresa
Camp Nou, Avinguda Aristides
Maillol, Barcelona
Podívejte se na mapu, Camp Nou Podívejte se na mapu

Podívejte se na mapu, Camp Nou

Metro
Les Corts, Collblanc

Autobusy
7, 15, 43, 67, 68, 74, 75, L12, L50, L60

 
228 880 877 228 880 877 E-mail E-mail
Nákupní košík